Piękny jubileusz świętowała dzisiaj Pani Wiktoria Kamińska z Rusocic, obchodząca 100 Lecie11 listopada tego roku setną rocznicę urodzin. Z okazji tego miłego święta z gratulacjami do Pani Wiktorii przybyli przedstawiciele Gminy Czernichów – Wójt Danuta Filipowicz, Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Katarzyna Kucharz, Sołtys Rusocic Stanisław Świadek oraz Zastępca Kierownika Wydziału Organizacyjnego UG Czernichów Jan Bereza.

Na ręce Pani Wiktorii Kamińskiej złożone zostały gratulacje od samorządu gminy, Premiera RP Mateusza Morawieckiego i Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity, a także kwiaty i upominki, upamiętniające 100 rocznicę urodzin Pani Wiktorii.

– Pani wiedza i doświadczenie to cenna dla społeczności Rusocic i całej Gminy Czernichów skarbnica, którą chętnie dzieli się Pani z swoim otoczeniem. Za tę otwartość na drugiego człowieka oraz pomoc i niesienie rad wszystkim potrzebującym gorąco dziękuję. W tym pięknym dniu, w 100. rocznicę urodzin, w imieniu wspólnoty mieszkańców naszej gminy proszę o przyjęcie przez Szanowną Jubilatkę podziękowań za dotychczasowy dorobek życiowy, rodzinny i społeczny, ważny dla budowania tożsamości lokalnej społeczności naszej gminy. Życząc Pani wielu kolejnych lat zdrowia, spokoju i samych radosnych chwil – gratulowała Pani Wiktorii Kamińskiej Wójt Gminy Czernichów Danuta Filipowicz.