Przewodniczący Rady Gminy Czernichów – Kędzierski Zbigniew Maciej

Wiceprzewodnicząca rady – Fic Iwona Agata

Przyjęcia interesantów oraz w sprawach skarg i wniosków:
Przewodniczący Rady Gminy Czernichów
Kędzierski Zbigniew Maciej - w poniedziałki w godz. 15.00 – 17.00
Pokój nr 107, I piętro

Rada Gminy Czernichów:

Bałuszek Adam
Dudek Bożena
Dudek Marian
Drabczyk Dawid
Dzierwa Małgorzata
Fajto Janusz 
Fic Iwona
Kędzierski Zbigniew
Morawska Marta
Pierzchała Michał
Suchanik Józef 
Wrona Halina
Wrońska Joanna 
Zabagło Iwona
Zabagło Katarzyna  

Biuro Rady Gminy Czernichów
Agnieszka Ochmańska - Kowalczyk
Tel.: (12) 270 21 04 wew. 121
Pokój nr 107, I piętro

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Zawiadomienia o sesji Rady Gminy

Harmonogram prac Rady Gminy Czernichów

Radni - kontakt

 

 

Biuro Rady Gminy Czernichów

Agnieszka Ochmańska-Kowalczyk

pokój: 107

tel: 12 270 21 04 wew. 121

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

RADNI GMINY CZERNICHÓW

VIII KADENCJA (2018 – 2023)

Lp. Nazwisko i imię Adres e-mail Funkcja
1. Bałuszek Adam Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
2. Dudek Bożena Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
3. Dudek Marian Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
4. Drabczyk Dawid Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
5. Dzierwa Małgorzata

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
6. Fajto Janusz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
7. Fic Iwona Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wiceprzewodnicząca rady
8. Kędzierski Zbigniew Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Przewodniczący rady
9. Morawska Marta Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
10. Pierzchała Michał Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
11. Suchanik Józef Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
12. Wrona Halina Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
13. Wrońska Joanna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
14. Zabagło Iwona Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
15. Zabagło Katarzyna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.